Teknoloji

Atmosferiyle Dikkat Çeken Somerville, PS4 ve PS5 Konsollarına Geliyor

 
Geliştirici Jumpship, hikaye odaklı macera oyunu Somerville’in 31 Ağustos’ta PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkacağını duyurdu. Somerville ilk olarak Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store aracılığıyla Xbox Series, Xbox One ve PC için yayınlandı. 15 Kasım 2022.
 
Oyun atmosferi ve dünyasıyla dikkat çekiyor.
 
 
 
Bir felaketin ardından yaşananların hikâyesini anlatan Somerville, hem hikayesi hem de atmosferi ile ön plana çıkıyor. Ailenizi bir araya getirmenin yollarını aradığınız oyunda bilimkurgunun macerası bizlere aktarılıyor. Bu oyunda uzaylı istilasından sonra ailenizin nerede olduğunu öğrenmek için bir yolculuğa çıkıyorsunuz.
 
Düşman bir uzaylı uygarlığına karşı çatışmaya girdiğimiz oyunda genç bir ailenin çabasını yaşıyoruz. Bu dehşet verici olay sadece bizi değil aynı zamanda başkalarını da etkiliyor. Bu etkiyi bu oyunla ilk elden keşfedebiliriz.
 
İşgalci uzaylı güçlerin ve direnişçilerin geride bıraktığı yıkımı keşfedeceğimiz oyunda, farklı bölgelere kesintisiz seyahat ederek işgalcilerin emelleri ve sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinebiliyoruz.
 
Somerville, 31 Ağustos’ta PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına geliyor.
 
yeni fragman
 
 

habercukurova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu