Yaşam

Başkan Altay, Uğur Işılak Konserinde Konyalıların coşkusuna ortak oldu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Kültür SporFestival kapsamında düzenlenen Gençlik Konserinde Uğur Işılak sevdiği eserleri Konyalılara seslendirdi.

Kılıçarslan Meydanı’nda düzenlenen Gençlik Konserine katılan ve Konyalıların coşkusuna ortak olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sahnede yaptığı konuşmada gördüğü görüntüden çok memnun olduğunu dile getirdi.

“Gençlerimiz için çok daha büyük ve güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz”

Uğur Işılak’ı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde Konyalılarla buluşturmak istediklerini kaydeden Önder Altay, “İnşallah bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam eder. İnşallah çok daha büyük ve güzel bir yapı inşa edeceğiz.” Cumhuriyetimizin 100. yılında gençlerimiz için daha güçlü Türkiye’yi sizlerin desteğiyle başaracağız. Konya bize her zaman çok yüksek destek verdi. Desteğinizin artarak devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Konya’da sevilen müziği ve türkülerini seslendiren Uğur Işılak, kendisini dinlemeye gelen Konyalılara keyifli bir akşam yaşattı. Önder Altay mikrofonu alıp Uğur Işılak’a biraz müzik eşliğinde eşlik etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müziği çalınca sahadaki coşku doruk noktasına ulaştı. – KONYA

cukurcaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu