Yaşam

Gelinim Mutfakta’da olay çıktı! Kayınvalidesi, oğlunun evlerini karısına yaptırdığını öğrenince bayıldı.

Kanal D’de Nursel Ergin’in sunumuyla yayınlanan Mutfakta Gelinim yarışmasının dünkü bölümünde, kayınvalidesi Gönül ile gelin Tuğba arasında hediye krizi yaşandı. Oğluna babasından miras kalan 8,5 milyon TL’lik evin eşi tarafından yaptırıldığını öğrenince canlı yayında sinir krizi geçirip bayıldı.

“Kayınpederimden kalan evi eşim üzerime yaptı”

Tuğba’nın eşi evin tabusunu programa göndererek sürpriz yaptı. Kocasının sürprizi karşısında dili tutulan Tuğba, “Burası kayınpederimizden eşime miras kalan bir evdi. Eşim de evi üzerime yaptırdı.”

Kayınvalidesi BAŞARISIZ OLDU

Oğlunun kendisine sormadan böyle bir şey yapmasına üzülen anne Gönül Hanım, “Kocam o evi alsın diye 15 yıl yurtlarda çalıştım. Bunu sana nasıl yapar? Hayır, bu olur” dedi. . Araba aldıktan sonra sana nasıl ev alsın? Hatta gelinimle benim kan bağım var.” “Hayır. O parayı kuruş kuruş biriktirdik. Beni delirtmeye mi çalışıyorsun? Çarpıntı yapmaya başladım ve kendimi iyi hissetmiyorum. Senden bir torunum var, seninle aile olalım” dedi. ve sinir krizi geçirdi. Gönül Hanım daha sonra yayın sırasında bayıldı. Yayına gelen sağlık ekibi, çatışma sırasında kayınvalideye müdahale etti.

Kayınvalidesinin oyunculuk yaptığını düşünen Tuğba, “Anne merak etme, seni tabu ile sakinleştireceğim. Oğlunun yapmadığı çocuk için beni suçlayamazsın” diyerek herkesi sinirlendirdi. istemiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu