Haber

İş dünyasına yön veren CEO’lar, T-Mba Zirvesi’nde gençlerle buluşacak

ensonhaber.com

Bu yıl 5 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan Doğa Koleji t-MBA Hill, geleceğin liderleri olacak gençlerle iş dünyasının değerli liderlerini buluşturacak. Türkiye iş dünyasının yanında yer alan değerli CEO’lar, sürdürülebilirlik gündemlerini paylaşacak ve dünyanın geleceği için ilham veren fikirlerini gençlerle paylaşacak.

t-MBA Eğitim Modeli ile 16 yıl önce Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liselere taşıyan Tabiat Koleji, iş ve akademi dünyasından değerli isimlerin katılımıyla dünyanın en büyük amfisini gerçekleştirecek.

Her Bölümden Üst Düzey Yardımcılar öne çıkarılacak!

Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi tarafından düzenlenen ve bu yılki teması “Liderlerin Sürdürülebilirlik Gündemi” olan t-MBA Peak Renault MAIS CEO’su Dr. Berk Çağdaş, Eti Besin Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Polatoğlu, LC Waikiki E Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş , Vodafone Yürütme Konseyi Üyesi Levent Gemici, W20 Kurucu Lideri Dr. Gülden Türktan ve Yemek Sepeti CEO’su Mert Baki’yi ağırlayacak.

t-MBA ile Dünyanın Geleceği İçin Başkanlar Yetiştiriliyor

t-MBA’in lise düzeyi için yeniden kurgulanmış bir üniversite MBA modeli olduğunu belirten Tabiat Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Can, “Akademimiz bu yıl gündemimizin ilk sıralarında yer alan sürdürülebilirlik temasını işliyor. . Gençlerin de çok hassas olduğu ve okulumuzda birçok proje yürüttüğümüz ‘sürdürülebilirlik’ konusunda firmaların gündemlerini paylaşmaları ufuk açıcı olacaktır. Bugün hepimiz giderek daha fazla şirketin, girişimin ve liderin değer yaratan ve içinde yaşadığımız dünyaya öncelik veren iş modellerine yöneldiğine tanık oluyoruz. Tepe de bu açıdan bizim için oldukça pahalı. Katılımcı iş insanlarına ve gençlerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

t-MBA programı, lise düzeyi için tasarlanmış bir üniversite MBA modeli olarak, Türkiye’de uluslararası akreditasyonu olan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan tek lise eğitimi programıdır.

Uluslararası bir eğitim kurumu olan Pearson tarafından onaylanan model Türkiye’de sadece Tabiat Koleji tarafından sunulmaktadır. t-MBA eğitim modelinin en değerli kazanımı olan Liderlik Akademisi ile öğrenciler, lisede liderlik becerilerini öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişiyor.

haberdogankent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu