Haber

Kıvanç Tatlıtuğ, “Seçim Kutlaması” İddialarına Yol Açan Meşaleyi Yaktığı Görüntüleri Anlattı

Aile dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci yarışının ardından sette meşale yakarak kutladığı iddia edildi. Dün ortaya atılan tartışmaların ardından sosyal medyada Tatlıtuğ ile ilgili sözler artmaya devam etti. Başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı tartışmayla ilgili kısa ve öz açıklamalarda bulundu. Bak ne dedi…

Geçtiğimiz gün magazin gündemine oturan Kıvanç Tatlıtuğ’un 28 Mayıs’ta yapılan seçimin ardından sette meşale yakarak kutladığı iddiası sosyal medyada yayılmaya devam etti.

Aile dizisinin başrol oyuncusu Tatlıtuğ’un meşaleli görüntüleri “seçim kutlaması” olarak yorumlandı.

Başarılı oyuncu bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada iddialara yanıt verdi: “27 Mayıs Cumartesi günü Aile dizisinin 13. bölümünün sezon finalini kutlamak için o meşaleler yakıldı.”

27 Mayıs Cumartesi günü ise Aile dizisi dönem finali 13. bölüm kutlamaları için o meşaleler yakıldı. Yeni dönemde görüşmek üzere. Sağlıklı kal.’ belirtti.

??

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Aile’ geçtiğimiz Salı günü final yaptı. Son çekimin ardından başarılı oyunculardan oluşan grup, aralarında bir kutlama yaptı.

Tatlıtuğ, daha önce siyasi destek verdiği ismi hiçbir yerde açıklamamıştı.

haberhafik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu