Yaşam

Matthew McConaughey ve Camila Alves uyumlu evliliklerinin ‘sırrını’ anlattı

Oscar ödüllü oyuncu ve yapımcı Matthew McConaughey ile model Camila Alves, Michele Norris’in sunuculuğunu yaptığı “Your Mama’s Kitchen” programına konuk oldu. Çift, programda uyumlu bir evliliğin en önemli sırlarından birini açığa çıkardı.

Çift, “verimli bir tartışma” yapmanın yolunu bulduklarını belirterek, kavga etseler bile her sabah bir alışkanlıktan asla vazgeçmediklerini açıkladı. İkili, Camila Alves’in bu sabahki alışkanlığının hazırladığı çayı McConaughey’e vermek olduğunu söyledi.

Matthew McConaughey, Alves’in çay demleme şeklini överek, “Ben senin kadar güzel çay yapamam. Gerçek şu ki, benim çayımı sen yapıp bana servis ediyorsun. Bu da çayı daha da lezzetli kılıyor.”

‘EVLİLİK İLE Flört Arasındaki Fark’

Matthew McConaughey, kavga etseler bile eşinin her sabah kendisine çay hazırlayıp servis etmesini “evlilik ile flört arasındaki fark” olarak tanımladı. McConaughey, “Biriyle çıkarken sevgilinizle herhangi bir konu hakkında tartıştığınızda hemen kaçıp bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Ancak evliyseniz ve eşinizle bir konuda anlaşamıyorsanız paraşütünüz açılmaz. daima açık.”

Camila Alves, her sabah çay hazırlayıp servis etmenin o kadar da kolay olmadığını anlattı. Alves, “İnanın bana hanımlar, bazı sabahlar uyanıp o çayı yapmak istemiyorum. Ama Matthew’un dediği gibi, ‘Evet, ne olursa olsun o çay yapılacak.'” dedi.

‘Aramızda anlaşmazlık olsa bile yemek pişirmeye ve servis etmeye devam edeceğim’

McConaughey, et yemekleri ve suşi yapmaya da meraklı olduğunu belirterek, çay geleneğinin burada da geçerli olduğunu söyledi. Bu konuyla ilgili McConaughey, “Aramızda anlaşmazlık olsa bile bu yemekleri eşime pişirip sunmaya devam ediyorum. Çünkü onun bunu sevdiğini biliyorum.”

Matthew McConaughey ve Camila Alves 2012 yılında evlendi. Çiftin Levi, Livingston ve Vida adında üç çocuğu var.

haberbiga.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu