Haber

Meksika Kongresi, 1000 yaşında olduğu tahmin edilen uzaylıların cesetlerini sergiledi

Meksika Kongresi, yaklaşık 1000 yaşında olduğuna inanılan “insan olmayan” yabancı türlerle ilişkili olduğu düşünülen iki cesedin halka açık olarak sergilenmesiyle tarihi bir ana işaret edebilecek ve uzaylılara ve UFO’lara olan ilgiyi daha da artırabilecek alışılmadık bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

ABD Kongresi’nin Tanımlanamayan Uçan Nesnelerin (UFO’lar) olasılıkları hakkında kamuya açık bir duruşma yapmasının ardından, Meksika yasama organı, artık Tanımlanamayan Hava Olayları olarak adlandırılan benzer bir etkinliği düzenleyen ilk ülke oldu.

13 Eylül’de, “insan olmayan” yabancı türlere ait olduğuna inanılan iki ceset, Meksika Kongresi’nde halka açık sergilendi. Bu cesetlerin en az 1000 yaşında olduğu söylendi.

Etkinlik, uzun yıllardır uzaylı fenomenlerini araştıran Meksikalı gazeteci ve ufolog Jaime Maussan tarafından yönetildi ve Meksikalı bilim adamlarının ortak organizasyonuyla düzenlendi.

Katılımcılardan biri, uçuşları sırasında bu tür manzaralarla karşılaştığını iddia eden eski ABD Deniz Hava Kuvvetleri pilotu ve Amerikalılar Güvenli Havacılık İcra Direktörü Ryan Graves’ti.

Bu mumyalanmış örnekler herkesin görebilmesi için pencerenin içindeki kutularda saklandı. İddiaya göre bunlar Peru’nun Cusco kentinden getirilmiş.

Ünlü İspanyol haber kaynağı Marca’ya göre, yeminli olan Maussan, bulguları hakkında Meksika hükümeti üyelerini ve ABD’li yetkilileri bilgilendirdi ve UFO örneklerinin yakın zamanda Meksika Ulusal Otomobil Birliği (UNAM) tarafından incelendiğini ve bilim adamlarının analiz ettiğini söyledi. Radyokarbon tarihlemeyi kullanan DNA kanıtı.

“Bu örnekler karasal evrimimizin bir parçası değil… Bunlar bir UFO kazasından sonra bulunan varlıklar değil. Diatom (yosun) madenlerinde bulunmuş ve daha sonra fosilleşmişlerdir” dedi.

Etkinlik sırasında, Harvard Astronomi Bölümü Direktörü ve Ouymuamua teorisinin yazarı ünlü profesör Abraham Avi Loeb, video görüşmesi yoluyla Meksika hükümetinin ulusal bilim adamlarının uzaylı varlıkların olasılıklarını incelemesine izin vermesini önerdi.

korkut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu