Teknoloji

Netflix’in TV Oyunlarını Telefonunuzdan Kontrol Edebilirsiniz

2021 yılının Kasım ayında ilk kez Netflix izleyicilerinin beğenisine sunulan Netflix oyunları ilk etapta birçok kullanıcı için oldukça kolay olsa da Netflix yetkilileri yıllar içinde başarılı oyunları bünyesine katarak tartışmaya açık yapımlarla karşılaşacağımızı bize gösterdi. stüdyolar.

Geçtiğimiz haftalarda platforma 40 yeni oyun kazandıracağını açıklayan Netflix, bulut oyun hizmetini de devreye aldı. çok yakında hizmete gireceğinin sinyallerini verdi . Bugün Netflix’in iOS uygulamasında bulut oyun hizmetinde kullanılacak bir yazılımın ipuçları ortaya çıktı.

Telefonunuzu kumanda olarak kullanabileceksiniz.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman’ın departmandaki kaynaklardan elde ettiği ve MacRumors muhabiri Steve Moser’in bulduğu kodlara göre Netflix, televizyonda oynanacak oyunlarda iOS uygulamasına girebiliyor. iPhone’un denetleyici olarak kullanılmasına izin verir bir sistem entegre etmeye bile başladı. Netflix’in iddia ettiği büyük ölçekli yapımlar için olmazsa olmaz olduğu düşünülen bu sistemin nasıl çalıştığı şu an için bilinmiyor.

Ancak birçok kişiye göre bu sistem tıpkı Steam gibi. Buhar Bağlantısı Yazılım gibi, telefonun ekranını dijital bir denetleyiciye dönüştürerek oyunların kolayca oynanmasını sağlar. Örneğin deneysel sistemlerde jiroskop ile harekete duyarlı oyunların oynandığına da şahit olduk. Bunların hepsinin şu anda teorilerden başka bir şey olmadığı alışılmış bir durumdur. Ancak bilinen bir şey var ki bu oyunları görmek için fazla beklemeyeceğiz.

Somut delillerin ortaya çıkmasının ardından kendisine bulut servisleri sorulan Netflix sözcüsü Chrissy Kelleher, şunları söyledi: iddialar hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

selcukluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu