Haber

Ülke Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstifa Etti

KERİM UĞUR

Taşra Partisi İzmir Kemalpaşa İlçe Başkanı Tolga Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti. Dedeoğlu, “Ülke ekonomisinin düzelmesi için Millet İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verme kararı alıyoruz. Vatan Partisi ilçe başkanlarına, milletvekili adaylarına ve halkımıza çağrım hazır mıyız? Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemek için?”

Ülke Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Tolga Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 12 gün kala görevlerinden ve partilerinden istifa etti. Tolga Dedeoğlu, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“MEMLEKET PARTİSİNİ SEVİYORUZ AMA TÜRKİYE’Yİ DAHA ÇOK SEVİYORUZ”

“Muharrem İnce’yi seviyoruz ama demokrasiyi daha çok seviyoruz. Vatan Partisi’ni seviyoruz ama Türkiye’yi daha çok seviyoruz. Bu nedenle yönetim kurulumuz ve yönetim kurulumuzla birlikte görevli olduğum İzmir Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’ndan istifa ediyorum. üyeler.

“İTTİFAK VE CUMHURBAŞKANI ADAYLARI KEMAL KILIÇDAROĞLU’YA DESTEK KARARI VERİYORUZ”

Ülke ekonomisinin gelişmesi için Millet İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldık. Vatan Partisi ilçe başkanlarına, milletvekili adaylarına ve halkımıza çağrımdır; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklemeye hazır mıyız?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu