Haber

Beylikdüzü Belediyesi Spor Akademilerine Hazırlananlara Kurs Desteği

Beylikdüzü Belediyesi, spor akademileri sınavlarına hazırlanan öğrencilere destek amacıyla ücretsiz hazırlık kursu başlatıyor. 13-30 yaş arasındaki öğrenciler, bu yıl ilk kez kayıt yaptıran kurslarda, alanında uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde sınava hazırlanacak. 14 Ocak’ta başlayacak antrenmanlar, Beylikdüzü’nde farklı noktalarda açık ve kapalı alanlarda gerçekleştirilecek.

Gençlerin mesleki hedeflerini ve eğitimlerini desteklemek için bir adım daha atan Beylikdüzü Belediyesi, Spor Akademileri Sınavlarına Hazırlık Kursu ile öğrencilerin yanında olacak. dersler; Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Bekçilik Sınavları, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları (BESYO), Milli Savunma Üniversitesi ve Spor Liseleri giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilere destek verecek. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde planlanan parkurlarda, her bölüme özel hazırlanan parkurlarla programlı ve profesyonel bir çalışma ortamı oluşturulacak. Sınavlara hazırlanan gençlerin kapalı antrenmanları Aydın Örs Spor Salonu’nda, açık antrenmanları ise Ömür Vadisi 3. Etap, Kavaklı Hasan Doğan Stadı ve Pazar İstanbul’da yapılacak. 13-30 yaş arası öğrencilerin kayıt olabileceği kurslarda, sınav dönemine kadar haftada iki gün, sabah ve akşam olmak üzere iki eğitim planı daha oluşturulacak.

Kurslar 14 Ocak’ta başlayacak

Alanında uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek olan kursun kayıtları Belediye’nin resmi internet sitesinden yapılacak. 6 Ocak’a kadar devam edecek kayıtların ardından 14 Ocak’ta eğitimler başlayacak. Sınırlı kontenjanla hazırlık kurslarından yararlanmak isteyen öğrenciler kayıt için www.beylikduzu.istanbul web sitesini ziyaret edebilir, belediyenin davet merkezini arayabilir. detaylı bilgi için 444 09 39

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu