Haber

Çin Başbakan Yardımcısı: Çin, Uluslararası Ticaret Bölümüne Katılmaya Devam Edecek

GUANGZHOU, 15 Nisan (Xinhua) — Çin Başbakan Yardımcısı He Lifeng, Çin’in karşılaştırmalı avantajları nedeniyle uluslararası işbölümüne aktif olarak katılmaya devam edeceğini söyledi.

Cuma günü video bağlantısıyla katıldığı ve Kanton Fuarı olarak da bilinen 133.

Başbakan Yardımcısı, “Çin Malı” ürünlerin dünyanın dört bir yanındaki insanlara çok sayıda uygun fiyatlı ürün sunduğunu ve Çin’in büyük büyük pazarının diğer ülkelerin kaliteli işleri için çok büyük bir pazar alanı oluşturduğunu söyledi.

Çin’in tüketimi bir sonraki seviyeye taşıma trendini takip edeceğini ve ithalatı aktif olarak genişleteceğini, endüstriyel dönüşümü ve iyileştirmeyi hızlandıracağını, mal ve hizmet ticaretinin koordineli gelişimini teşvik edeceğini, dış ticaret iş modellerini ve yenilikleri teşvik edeceğini ve arasındaki etkileşimi artıracağını söyledi. yerel ve uluslararası pazarlar ve kaynaklar. söz.

Çin’in temel ulusal politikası olan dışa açılma konusunda kararlı olduğunu ve karşılıklı yarar sağlayan bir dışa açılma stratejisi izlediğini kaydeden Bakan, ülkenin açık bir küresel ekonominin inşasını teşvik etme arzusu içinde olduğunu vurguladı. bu, tüm insanlara daha fazla fayda sağlar.

Kanton Fuarı’nın Çin’in dünyaya açılması için önemli bir pencere ve Çin’in daha fazla açılmasına ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve ticari işbirliğini güçlendirmesine yardımcı olacak değerli bir köprü ve bağlantı işlevi görmeye devam edeceğine inandığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu