Ekonomi

EMITT’in Yeni Tarihleri ​​Açıklandı!

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan departmanların temsilcilerinin buluşma platformu olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT’in yeni tarihleri ​​açıklandı. 8-11 Şubat 2023 olarak duyurulan ve ülkemizde yaşanan afet nedeniyle ertelenen fuar 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde yapılacak.

ICA Events’in TÜROFED ve TTYD ortaklığıyla düzenlediği, Türkiye’yi tanıtmaya ve turizm sektörünü markalaştırmaya hizmet eden 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, Nisan ayı ortasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 12-15, 2023. EMITT, içeriği ve birbirinden faydalı işbirlikleri ile tüm katılımcılar için bir maliyet yaratan taraf olmaya devam ediyor. Turizm kolunun buluşma noktası olan fuar, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, TC İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları sponsorluğunda, KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

Deprem felaketinden duyduğu üzüntüyü dile getiriyor EMITT Fuar Müdürü Hacer Aydın, “ ICA Events olarak depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Millet olarak depremden etkilenen şehirlerimizi yeniden inşa etmek için çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor. Bu da ancak çalışarak sağlanabilir. Ülkemizin tanıtımında etkin rol oynayan deprem felaketi nedeniyle ertelediğimiz fuarımızın yeni tarihini 12-15 Nisan 2023 olarak belirledik.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-cesme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu