Haber

Fatih Altaylı, Dilan Polat’a ait lüks otomobillerin plakalarındaki detaya dikkat çekti!

Fatih Altaylı, kara para aklama iddialarıyla gündeme gelen ve soruşturma başlatılan Polat ailesiyle ilgili bir ayrıntıya dikkat çekti.

Kaynak:https://fatihaltayli.com.tr/kose-yazi…

Haftalardır gündemde olan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın vergi kaçırdığı ve kara para akladığı iddia edildi; Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahipleri Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Polat ailesinin mal varlıklarına el konuldu. Son bilgilere göre Dilan Polat ve Engin Polat’ın işyerleri basıldı.

Bu arada Fatih Altaylı da internet sitesinde yayınladığı yazısında Polat ailesinin lüks araçlarının plakalarına dikkat çekti.

Altaylı, “Ailenin süper lüks bir garajı var, bunu kaç paraya aldığı bilinmiyor. Beni ilgilendiren şey arabaların plakaları. Ultra pahalı araçlarının hepsinin plakalarında babasının baş harfleri var.” çiftin isimleri.”

“22 milyon TL değerindeki bir Range Rover’ın plakası EP 0088’dir. 22 milyon TL değerindeki bir diğer Range Rover’ın plakası ise DP 0088’dir. 15 milyon TL değerindeki bir Mercedes G arazi aracının plakası ise DP 8800’dür. Lisansı ise DP 0088’dir. 17 milyonluk bir Porsche Panamera arabasının plakası EP 1998’dir. 45 milyonluk bir Ferrari.” 296 otomobilin plakası 34 EDP 034. Bu kadar çok otomobilin plakasını kendisinin ve eşinin baş harfleriyle, bazılarının ise aynı numaralarla almak kolay bir iş değil.” dedi.

“Ayrıca bu harf gruplarının yaşadığınız bölgede verilmesi gerekiyor. Açıkçası çok merak ettim bu plakaları nasıl aldılar? Yasal mı? Her isteyene veriliyor mu?” soruyu sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu