Teknoloji

Ücretsiz olarak sunulan Suicide Squad Oyunu Kütüphanelerden Kaldırılıyor

Dün kullanıcıların yaptığı paylaşımlara bakılırsa Suicide Squad oyunu ücretsiz olarak sunuluyor kütüphanelerden kaldırılıyor. Kullanıcılar duruma tepki gösteriyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Yeni Suicide Squad: Kill the Justice League’in Yeni Videosu Yayınlandı


Bildiğiniz üzere aylar süren sessizliğin ardından Suicide Squad: Kill the Justice League’in yeni oynanış görseli hem hikayeye hem de oynanışa odaklandı ve bizlere yeni detaylar sundu. Ancak bu sırada farklı bir olay daha yaşandı. Oyunun hem standart hem de Deluxe sürümleri yanlışlıkla Epic Games mağazası aracılığıyla ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

Bu gelişmenin ardından durumu fark eden kullanıcılar sosyal medyada paylaşırken, binlerce kullanıcı da mağazaya akın ederek bu fırsattan yararlanarak tek kuruş ödemeden oyunu kütüphanelerine ekledi.

Bu hatanın üzerinden çok geçmeden Epic Games, ücretsiz Suicide Squad oyununa erişimi engelleyerek yeni satın almaların önüne geçmeyi başardı.

Ücretsiz Suicide Squad Oyunu Geri Çekildi

Bugün kullanıcılar tarafından yapılan yeni paylaşımlar, firmanın ikinci bir atak yaptığını ve oyunu ücretsiz olarak edinen kullanıcıların kütüphanelerinden kaldırdığını gösteriyor.

Bunun bir örneğini daha geçenlerde mağazada görmüştük. Sonuç aynı oldu ve oyunu ücretsiz olarak edinen kullanıcıların kütüphanelerinden kaldırıldı. Kullanıcılar geçmişteki ve şimdiki olaylara tepki gösterdi. Bu konu ile ilgili firma tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, 2 Şubat 2024’te sizlerle olacak. Kısaca Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın şiddetli mücadelesi. söylenecek. Bu sefer Superman, Batman, Flash, Green Lantern ve Wonder Woman gibi güçlü karakterlerden oluşan Justice League’i ortadan kaldırıp dünyayı kurtarmaya çalışacağız.

cidehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu