Teknoloji

Microsoft, Oyun Sırasında Acıkmanızı Sağlayacak Pizza Kokulu Xbox Oyun Kumandasını Tanıttı (Evet, Gerçekten Pizza Kokuyor)

Farklı Xbox tasarımlarıyla karşımıza çıkan Microsoft, kimsenin aklına asla gelmeyecek bir oyun kumandası geliştirdi. yeni Xbox denetleyicisi, pizza gibi kokuyor . Evet, doğru duydunuz.

Dünyanın ilk pizza kokulu kumandası olarak nitelendirilen yeni kumanda, Ağustos başında piyasaya çıkacak. ninja kaplumbağalar: mutant kargaşa Sinemanın pazarlama kampanyası kapsamında hazırlanmıştır. İkonik seriye hakim olanlar, Ninja Kaplumbağaların pizzayı ne kadar sevdiğini hatırlayacaktır.

Üzerinde pizza dilimi olan kumanda çizim ile verilecektir.

Yeni Xbox denetleyicileri, arkaya monte edilmiş bir dilim pizza ile geliyor Burada da o pizza kokusunu sağlayan koku yayıcı var. Oyun oynarken acıkmanıza neden olabilecek cihazlar dört farklı versiyon O da gelen bilgilerin ortasındadır. Özel renkler, silahlar ve detaylarla kaplanan bu versiyonlar, diğer dört farklı kaplumbağayı temsil ediyor.

Film için özel olarak oluşturulan pizza kokulu kumandalar; satışa çıkarılmayacak, bunun yerine bir çizmek üzerinden dağıtılacaktır. Cihazı kazanmak isteyenlerin Twitter’da Xbox Game Pass hesabını takip etmesi ve buradaki gönderiyi retweet etmesi gerekmektedir. 13 Ağustos’a kadar sürecek çekilişe katılmak için. 18 yaşındabelirtmeliyim.

Daha önce de söylediğimiz gibi Microsoft’tan bu tarz farklı tasarımları sıklıkla gördük. Örneğin şirket, geçtiğimiz günlerde Barbie sinemasına özel bir Xbox konsolunu tanıtmıştı.

ofajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu